Na cestách
Ráda cestuji a k cestování bezesporu patří i jídlo. Protože jsme toho s rodinou a nebo pracovně nacestovali nejen po naší republice opravdu mnoho, dovolila jsem si pro Vás zaznamenat místa, podniky a pokrmy které stojí zato, naopak na které z nich bych ráda upozornila, abyste nenaletěli stejně jako já..

Recenze (cca 500 příspěvků) které tu mám a které v současné době mají cca 8mil. shlédnutí na GOOGLE MAPS jsou tak přínosem nejen pro případné strávníky, ale i pro samotné majitele, kteří tak mají vynikající zpětnou vazbu. Za svůj malý přínos jsem dostala ocenění "Místní průvodce 8. úroveň"





