Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. KHA youtubers
  4. Začíná to nápadem

Začíná to nápadem

Mami, já chci být "jutuber“, zaznělo u večeře. 

Panenko skákavá, co je tohle zase za výmysl. Napřed chtěl být policajtem, pak právníkem, pak že do těch právníků chodit nebude, že bude radši notář, ten má prý víc peněz, pak kadeřník s vlastním kadeřnickým salonem a teď tohle. 
A jak si to jako představuješ, Honzíku? Zeptala jsem se. A najednou se rozpoutala divoká diskuze a bujaré vyprávění. Děti mluvily jeden přes druhého, vyprávěly a předváděly různé videonahrávky, které na „jútubu“ viděly. Nestačila jsem se divit, jaký komediální talent dřímá v našich dětech. 

Ale prosím tě, k čemu ti to bude, být "jutuber", taková blbost, řekla jsem nakonec a podívala se na svého muže, jestli se mnou souhlasí. 
A můj muž řekl, nooo to je super nápad. Musíte vymyslet ale něco, co bude zajímavé, něco výjimečné, něco na co se lidi budou chtít koukat. Chvíli se zamyslel a pak pronesl: a co gogojazyk? Můžete říkat v gogojazyce třeba vtipy. Tak on je v tom bude nakonec ještě podporovat, pomyslela jsem si. Založím vám vlastní kanál na youtube, pokračoval můj muž, a když v tom budete dobří a budete natáčet jeden díl za druhým, koupím vám na to natáčení vlastní Ipad. 
A hned ten večer natočil s dětmi první video. 

A jak se jim to povedlo, můžete mrkout tady
https://www.youtube.com/watch?v=T9DMdSSb-Fg


Z natáčecího studia vás zdraví 
                                                       Iva Růžičková 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky na mém blogu
Můžete se kdykoli odhlásit.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz