Přeskočit na hlavní obsah

Nebuďte z toho na větvi - Stránky v rekonstrukci

Ševče drž se svého kopyta! Naše stará dobrá přísloví platí v každé době a ať mi nikdo neříká, že ne! Včera večer jsem si usmyslela trochu vylepšit svůj blog, přidat nějaké novinky, udělat nové úpravy, zkoušela jsem barvy, písma a že bylo už pozdě v noci, oči se mi únavou zavíraly, zaklapla jsem počítač. Ráno moudřejší večera. Nebezpečnému tlačítku "použít na blog" jsem se vyhýbala jako čert kříži. O to větší bylo moje ranní zděšení. Místo poklidného startu u voňavé kávy se o mě pokoušel infarkt. Místo mého puntíkatého blogu se mi drze vysmíval jakýsi sytě fialovorůžový blog. No to se mi snad zdá! Měla jsem sto chutí se vším praštit a zmáčknout tlačítko smazat blog, navždy a nikdy více už. Jenže žádná kaše se nejí tak horká.... a není třeba se z toho hned věšet. Zase jsem zaklapla víko počítače, dopila kafe a šla napatlat kořením kuře a péct sušenky pro dětičky.Po obědě jsem se vrátila k mému rozvrácenému blogu a pokusila se dát do kupy všechno, na co moje síly stačí, ostatní přenechám odborníkům. Takže nyní jsou stránky v rekonstrukci. 
Jediné co na blogu perfektně funguje je odkaz "vyhledávání". Stačí tam napsat jakékoliv slovo a pokud se objevuje v některém mém receptu, příběhu, vyhledá se se stoprocentní úspěšností.

Než bude vše zase tak jak má, můžete se těšit na early grey máslové sušenky slepené citronovým krémem, na samotnou výrobu citronového krému lemon curd, chřestovokvětákovou krémovou polévku, možná i nějakou bábovku a výlet do Litomyšle a pražírny kávy ve Starém Městě u Uherského Hradiště.
Zatím mi tedy prosím držte palce, ať to vše dobře dopadne a netrvá to dlouho a děkuji, že mi zachováte přízeň i v době rekonstrukce.

                                                                          Iva Růžičková 

Komentáře